fbpx
Menu Zamknij

Dziękczynna afirmacja dla rozwoju biznesu w Twoim CUDownym stylu

Wyobraź sobie sytuację, w której podczas porannej medytacji czy porannych rozmyślań z kubkiem gorącej kawy mówisz na głos lub w myślach: Dziękuję, że mogę występować na scenie i dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi, inspirując w ten sposób do pozytywnych zmian. I tego samego dnia, kilka godzin później otrzymujesz wiadomość od zupełnie nieznanej Ci osoby, która zaprasza Cię na konferencję w roli prelegenta. Jak wielce prawdopodobnie lub nieprawdopodobnie to dla Ciebie brzmi? 

Moc słowa wdzięczność 

W ostatnim artykule pisałam, jak na nowo odkryłam moc słowa wdzięczność. Od tamtej pory z jeszcze większą świadomością i pełną miłością w sercu dziękuję za to, co mam oraz dziękuję za to, co do siebie przyciągam. Rzeczy, zdarzenia i osoby, które wspominam w moich medytacjach i dziękczynnych afirmacjach życia i rozwoju biznesu wypływają z mojej misji, więc są absolutnie moje i tym samym wspierają mnie w moim rozwoju. Powyższa sytuacja jest prawdziwa. Przydarzyła mi się dokładnie tydzień temu (26 maja 2021). Ostatecznie nie wzięłam udziału w tej konferencji jako prelegentka z uwagi na urlop, jaki mam w tym czasie zaplanowany. Przyznam Ci się jednak, że jeszcze kilka miesięcy temu w podobnej sytuacji rzuciłabym wszystko i w trakcie mojego urlopu pracowałabym nad prezentacją i przygotowywała to wystąpienie. To, co uległo zmianie to moje myślenie o #selfcare i #selflove. Postanowiłam, że „ładowanie baterii” w tym roku na wakacjach oznacza dla mnie brak pracy i totalne oddanie się nic nierobieniu w moim stylu, co zaowocuje z pewnością nowymi pomysłami i świeżym spojrzeniem na to, czym się obecnie zajmuję. Takie myślenie to również szacunek do mojej prawdy i respektowanie moich granic przez samą siebie. Aby dowiedzieć się kim jesteśmy, jakie wartości wyznajemy, co jest ważne w naszym życiu spotykać się będziemy z różnymi sytuacjami, które mają nam za zadanie pomóc kroczyć obraną przez nas ścieżką lub ją zmienić, jeśli nie jest zgodna z nami. Ja (dziś) nazywam to testami naszej wewnętrznej prawdy i spójności od Wszechświata.  

Jak zaprosić dziękczynną afirmację do swojego biznesu?

Proponuję Ci małe ćwiczenie. Być może natchnie Cię to do indywidualnego spojrzenia na rolę wdzięczności w Twoim życiu. 

  1. Wypisz to, czym się zajmujesz. 
  2. Podziel swoje działania na gałęzie biznesu. 
  3. Do każdej gałęzi napisz afirmację w takim kształcie lub innym, jeśli czujesz taką potrzebę: Dziękuję / czuję wdzięczność, że ………… zgodnie z moją misją, po to aby / dzięki czemu / i tym samym ………………

Przykład: Dziękuję za to, że rozwijam warsztatową i wykładową część mojego biznesu, zgodnie z moją misją i tym samym pomagam coraz większej liczbie osób w realizowaniu ich biznesowych projektów marzeń, co przekłada się na podniesienie jakości ich życia oraz usług, jakie oferują. 

Taką afirmację wykreuj do każdej gałęzi biznesu. Wprowadź także wdzięczność do swojej codziennej praktyki i obserwuj to, co się dzieje. Wdzięczność to skupianie swojej energii na obfitości. Jeśli nie czujesz wdzięczności za to, co masz to jak możesz przyciągnąć lub dostać jeszcze więcej? Ja osobiście rano i wieczorem oraz w ciagu dnia (kiedy poczuję wdzięczność) dziękuję w myślach oraz zapisuję wdzięczność w moim Dzienniku intuicji. Jest to moja praktyka, która sprawia mi ogrom radości i tym samym podnoszą się moje wibracje. Ty możesz znaleźć dla siebie swój własny styl. Wdzięczność praktykuję zarówno dla tych miłych i przyjemnych rzeczy i zdarzeń, a także dla tych trudnych, dziękując im za pojawienie się i dostarczenie mi pewnej lekcji o samej sobie.     

4 Komentarze

  1. Agnieszka- DecoFlow

    Muszę się przyznać, że właśnie tak podchodziłam do osób afiszujących się z tą wdzięcznością – no ileż można 😉
    Ale zaczynam powoli rozumieć i dostrzegać w tym sens. Jestem na początku tego procesu i jestem pewna, że będzie to świetne doświadczenie 🙂
    Jestem wdzięczna, że znalazłam Ciebie na swojej drodze i za ten artykuł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.